У зв’язку з нижче викладеним, Повідомляємо!
Призначений, Перший Установчий З’їзд   Територіальної Громади України на 18 травня 2014 року, переноситься.
Про місце проведення і дату, ми повідомимо додатково.


Звернення
голови Територіальної Платформи України
Панченка Сергія Федоровича
до громадян міста Києва і всієї України

Шановні співвітчизники!

За час ЄвроМайдану – протистояння українського народу корупційній системі влади відбулися дві знакові події:
Перша – звірячий розстріл 20 лютого 2014 року громадян України «Небесної Сотні».
Друга – проголошення 16 березня 2014 року на київському Майдані Декларації Українського Народу (див. сайт: www.cktpu.org.ua).

У чому полягає суть Декларації?

Найбільш свідома і активна група громадян яка не бажає жити в ганебних координатах корупційної системи, де Український Народ у шахрайський спосіб відсторонено від влади і фактично перетворено на рабів політичних феодалів, розпочала всенародний рух на зміну управління нашою державою.

У Декларації, затвердженій п’ятнадцятитисячним Народним Віче, яке відбулося на київському Майдані 16 березня 2014 року, були призначені З’їзди Територіальних Громад всіх рівнів. Зазначене рішення повністю відповідає Конституції України, а саме – її п’ятій статті.

Проведення Установчого З’їзду Територіальної Громади міста Києва відповідно до Декларації Українського Народу заплановано на 27 квітня 2014 року в м. Києві за адресую вулиця Велика Васильківська, 103
Палац «Україна». Реєстрація о 10-00.
Проведення Установчого З’їзду Територіальної Громади України відповідно до Декларації Українського Народу заплановано на 18 травня 2014 року в м. Києві.

Головна мета З’їзду – обговорення та прийняття нової системи народної влади та затвердження законної процедури трансформації влади існуючої аж до набуття українським народом справжньої правосуб’єктності, а місцевим самоврядуванням та територіальними громадами – повного контролю над відповідними територіями.

У підготовці з’їздів усіх рівнів та Установчого З’їзду Територіальної Громади України беруть участь компетентні експерти, юристи, вчені та громадські діячі. На Установчі З’їзди міста Києва і України запрошені керівники органів центральної влади та іноземні представництва, акредитовані в Україні, міжнародні та релігійні організації.

Сьогодні Інтернетом поширюється брехлива інформація яка направлена на дискредитацію З’їздів Територіальних Громад. Роблять це вороги українського народу та представники тих провладних кіл, які в будь-який спосіб намагаються знищити всі прояви громадянської активності та народної ініціативи, посіяти розбрат і ворожнечу між різними частинами нашої Батьківщини і в такий спосіб назавжди закріпите своє злочинне панування над Україною.

Шановні співвітчизники!

Будьмо свідомими та стійкими в цей вирішальний для долі нашої Батьківщини час! Не дамо ошукати і в черговий раз обдурити себе. Не піддаваймося на лицемірні й брехливі обіцянки теперішніх тимчасових зверхників! Гуртуймося навколо Правди і Поступу!

Хай живе Україна!